Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na Adept'a
#1
identyfikator discord: xScythe#9999Nickname: minecraftorbi01


Wiek: 15 w kwietniu, aktualnie 14Ile grasz na serwerze FrebCraft?: na FrebCraft'cie gram od 2020 roku szczególnie przez kolegę, który pokazał mi serwer. Poznałem na nim dużo wspałaniałych osób.Opisz swoją karierę na serwerach: były Helper serwera 1.5K+ osób, dwa razy byłem Administratorem na podobnych serwerach.Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę?: Zależy od dnia, od pon-piąt mogę poświęcić 4-6H, co do soboty i niedzieli to ok. 6-8HOpisz swój charakter: miły, pomocny, stanowczy, cierpliwyDlaczego mamy wybrać Ciebie?: Jestem bardzo miłą i ogarniętą osobą, chciałbym rozwijać i pomagać w serwerze.Czy posiadasz jakieś umiejętności? (tworzenie stron internetowych, grafika, programistyka): do tworzeia stron internetowych, mam doświadczenie, grafika - można powiedzieć że tak, typu gimp itd. programistyka, zależy w jakim programie, jeśli chodzi o pythona itd. To tak, posiadam.


Czy posiadasz umiejętności w Minecraft od strony technicznej? (Skrypty, pluginy, konfiguracja): Tak, umiem, lecz jestem jeszcze nowy w tym, i się uczę na błędach.


(Dodatek) : Kupiłem dla pięciu osób SVIP'a na trybie MegaDrop, zboostowałem ok. tydz temu serwer discord FrebCraft, mam zamiar zrobić to ponownie, lecz teraz czekam na odnowienie się boosta.
#2
Jestem na tak.
Spore doświadczenie i umiejętności to coś, co z pewnością się nam przyda.
#3
Na tak.
#4
Jestem na tak.
Aktywny jesteś i według mnie posiadasz podstawową wiedze na to stanowisko
[video]https://media.giphy.com/media/3NNjv3627egRG/giphy.gif[/video]
#5
Jestem na Tak
[Obrazek: pre_1476993107__bracongifsygnazn.gif]
#6
tak.
#7
Przechodzisz dalej.
Zgłoś się do nas na Discordzie po dalsze informacje.
[video]https://media.giphy.com/media/3NNjv3627egRG/giphy.gif[/video]
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości