Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na gracza badi123
  • Tryb, którego dotyczy skarga: FreeBuil

• Twój nickname: WitaJestemKacper

• Nickname oskarżonego: badi123

• Opis sytuacji: Podczas gdy byłem na strefie pvp (warp pvp) z graczem badi123 przyszedł gracz steve i mnie zabił. Szybko wziąłem siekierkę z enderchesta i z racji iż wcześniej go biłem i miał mało, zabiłem go. Chciałem podnieść itemy, lecz byłem podczas pvp i nie mogłem tego zrobić więc podniósł je badi i powiedział że "podzielimy sie*. Gracz steve miał ENCHANTOWANĄ klatę i miecz, którą jak badi podniósłODRAZU założył na siebie. Gdy pózniej chciałem żeby mi oddał i żebym je podzielił, dał mi NIEENCHANTOWANY diaxwy miecz który do teraz mam przy sobie i gdy powiedziałem że miał on enchantowane itemy, powiedział że tamta klata którą założył była jego a to co mi dał to jedyna rzecz którą podniósł. NIE BYŁO wtedy usuwania itemów, więc to niemożliwe aby podniósł tylko tyle. Kiedy razem byliśmy na warp pvp, mieliśmy się bić na łapki BEZ NICZEGO w eq, więc niemożliwe jest to, żeby ta klata była jego i podejrzewam, że itemy gracza którego zabiłem (Steve) są u badiego123 gdzieś w skrzynkach lub w jego eq. Myśle że można zapytać tego gracza o szczegóły i potwierdzi że miał enchantowane itemy. Pozdrawiam

• Dowody (w postaci screenów bądź filmi) 
    jestem dzbanem nie umiem tego tu wstawić więc wyśle do kuziego na pv na dsc
  • Dowód poinformowania o skardze ( np ss z chatu )
Odpowiedz
Przykro mi, ale administracja nie odpowiada za tego typu sprawy.
Odpowiedz
administracja nie odpowiada z itemy.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości