Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na Adepta :)
identyfikator discord: Xx_Maryy#6460 

Nickname: Xx_Maryy 

Ile grasz na serwerze FrebCraft?: Grałam całą 1 edycje, później grałam na 2 ale niedługo i teraz znowu zaczęłam grać, bo sobie przypomniałam stare dobre czasy 

Opisz swoją karierę na serwerach: Kiedyś prowadziłam kanał na YouTubie razem z Loczkek001 i prowadziliśmy serva na którym grało +20 osób kanał został usunięty i server też jest nieaktywny od października 2020 roku. Byliśmy właściecielami i ogarnialiśmy sprawy serverowe. Ludziom się podobało i raczej nie było skarg. Był to server typu FreeBuilding tak jak FrebCraft. 

Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na grę?: 4-6h dziennie w weekendy więcej. Zazwyczaj gram od 19/20 do nocy

Opisz swój charakter: Jestem osobą pracowitą, szybko się uczę nowych rzeczy. Jestem stanowcza, bez problemowa i miła. Potrafię zażartować i się śmiać, ale kiedy trzeba jestem poważna.  Często pisze: hihi, XD i coś w tym stylu. Jestem pomocna i często pomagam nowym graczom pisząc komendy czy tłumaczyć im coś. 

Dlaczego mamy wybrać Ciebie?: Mam dużo pomysłów, jestem pomocna, jestem aktywna na discordzie. Często gram dzięki czemu będę mogła ‘’pilnować’’ i pomagać nowym lub stałym graczom. Jestem miła i jak już wspominałam szybko się uczę. Myślę, że potrafię pomagać graczom, a zarazem utrzymać w porządku server. 

Czy posiadasz jakieś umiejętności? (tworzenie stron internetowych, grafika, programistyka): potrafię tworzyć grafiki; miniaturki, avatary coś w tym stylu 

Czy posiadasz umiejętności w Minecraft od strony technicznej? (Skrypty, pluginy, konfiguracja): Nie posiadam   
Odpowiedz
Jestem na tak.
duży plus za ładnie napisane podanie
Na każdego kozaka znajdzie sie wiekszy kozak
Odpowiedz
Jestem na tak, mimo młodego wieku ładnie napisane podanie.
[Obrazek: pre_1476993107__bracongifsygnazn.gif]
Odpowiedz
Wstrzymuje się od głosu
[video]https://media.giphy.com/media/3NNjv3627egRG/giphy.gif[/video]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości