Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{Kubusv2} Skarga na Arc
nickname: Kubusv2
Skarga na :Arc
Skarge pisze ponieważ Arc odrzuca moje podanie za każdym razem jak pisze jakis post na forum 
-Wyzywasz graczy bez powodu ---- Arc Najpierw Wyzywa potem odrzuca bo ma powód do banowania i mutowania bo obraza a ja musze przeciw wstawic i go tez obrazam i mnie za to banuje....

Zdjecia Wysle Kuzii na dsc Exclamation
(09-01-2020, 05:21 PM)detoon97 napisał(a): Napisałeś skarge bo dalem ci mute na 30min za irytowanie administracji chodz ci mowilem ze zaraz dostaniesz mute, a posty ci odrzucam bo sam mi napisales ze masz 13lat, a nie 14 to jest 1 powod do odrzucania podania, wyzywasz wyzsza range po czym ci odpisuje "cieciu", sam napisalem w podaniu ze rzadko przeklinam
Napisałem bo mnie odzucasz za kazdym razem i podajesz te same argumenty i to nie bylo cieciu tylko *Pierdolnij sie*
(09-01-2020, 05:33 PM)detoon97 napisał(a): No to cie nie obrazilem tylko powiedzialem co masz zrobic ;D
ta klutnia nie ma sensu i tak ci nic nie zrobic bo to za malo do utraty rangi
Skarga odrzucona. Kubusv2 - Jeżeli odrzucał Arc Twoje podania, to znaczy że nie chce Cię tam w administracji i że nie "nadajesz" się do Administracji. Ma do tego prawko i dobrze robi że zajmuje się tymWink /Zamykam
[video]https://media.giphy.com/media/3NNjv3627egRG/giphy.gif[/video]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości